Szanowni Państwo,

Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego serdecznie zaprasza do udziału w dziewiątej już edycji konkursu „PRO Warmia i Mazury”.

Jest to inicjatywa, w której nagradzane są najlepsze projekty promocyjne realizowane przez samorządy lokalne oraz instytucje z Warmii i Mazur.

Dzięki Państwa prężnej pracy, czyli lokalnych samorządów oraz przedsiębiorców, przykładów dobrych praktyk nam nie brakuje. Wspólnie możemy budować pozytywny wizerunek Warmii i Mazur w Polsce, Europie i na świecie, co w przyszłości zaowocuje większym zainteresowaniem inwestorów naszym regionem.

Zachęcamy do zgłaszania projektów do konkursu „PRO Warmia i Mazury”!

W konkursie mogą wziąć udział także przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu i instytucji naukowych działających na terenie województwa warmińsko-mazurskiego (inkubatory przedsiębiorczości, parki naukowo-technologiczne, specjalne strefy ekonomiczne, agencje rozwoju regionalnego, izby i centra gospodarcze, biura obsługi inwestorów, uczelnie wyższe, instytuty naukowe, klastry).

Konkurs obejmuje dwie kategorie:
– promocja ogólna – do której można zgłaszać projekty przedstawiające działania promocyjne na rzecz wzrostu atrakcyjności turystycznej regionu, promujące wydarzenia sportowe, aktywny wypoczynek, inicjatywy kulturalne lub inicjatywy ekologiczne,
– promocja gospodarcza – do której można zgłaszać projekty przedstawiające działania promocyjne na rzecz wzrostu atrakcyjności gospodarczej województwa/powiatu/gminy/miasta, w tym działania promocyjne mające na celu przyciągnięcie inwestycji.

Nabór zgłoszeń do dziewiątej edycji PRO Warmia i Mazury potrwa do 15 marca 2021 roku.

Więcej informacji, w tym regulamin konkursu znajdziecie Państwo na stronie https://festiwalpromocji.pl/konkurs-prowarmia-i-mazury/.

Nowy formularz zgłoszenia poprzez stronę znajduje się w zakładce:

https://festiwalpromocji.pl/formularz-konkursowy/

 

Z pozdrowieniami

Krystyna Jabłońska

Podinspektor

 

Departament Koordynacji Promocji

 

URZĄD MARSZAŁKOWSKI

WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

10-447 Olsztyn

  1. Głowackiego 17

 

T: +48 89 51 25 148

F: +48 89 51 25 179

E:  prowim.konkurs@warmia.mazury.pl

E: k.jablonska@warmia.mazury.pl

W: www.festiwalpromocji.pl

W: www.warmia.mazury.pl