W dniu 8.07.2020r. o godzinie 17:00 w świetlicy wiejskiej w Janowcu Kościelnym odbyło się spotkanie inaugurujące cykl wakacyjny, który w tym roku realizujemy we współpracy ze Stowarzyszeniem BENE FIDE.

Na uczestników imprezy czekało wiele atrakcji: dmuchane zjeżdżalnie, stoisko z watą oraz popcornem, zabawy poprowadzone przez Panią Judytę Wrzeszczyńską oraz Pana Przemysława Dudka. Podczas wakacyjnych spotkań propagujemy także hasło „ Gmina Janowiec Kościelny strażnikiem zdrowego stylu życia”. W tej części Pan Bogusław Moszczyński poprowadził zajęcia fitness, a po wysiłku fizyczno-relaksującym wszystkim serwowano owocowe koktaile. W ten sposób zachęcano do zdrowego stylu życia, z dala od wszelkiego rodzaju używek.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację.

Z góry dziękujemy także wszystkim, którzy okażą pomoc w organizacji wakacyjnych spotkań w kolejnych świetlicach, w szczególności sołtysom tych sołectw, których Mieszkańcy korzystają z oferty.

Fotorelacje z kolejnych spotkań będziemy sukcesywnie zamieszczać.

SOK

Wakacyjnych spotkań cd- Nowa Wieś Wielka

( fotorelacje)

Wakacyjnych spotkań cd- Safronka

( fotorelacje)

Wakacyjnych spotkań cd- Smolany

( fotorelacje)

Wakacyjnych spotkań cd- Nowa Wieś Dmochy

( fotorelacje)

Wakacyjnych spotkań cd- Waśniewo

( fotorelacje)

Wakacyjnych spotkań cd- Jabłonowo

( fotorelacje)

Wakacyjnych spotkań cd- Antykoronki z Wasniewa zawitały w SOK

( fotorelacje)

Wakacyjnych spotkań cd- Wycieczka do Warmińskiego Zwierzyńca w Nikielkowie

( fotorelacje)

Wakacyjnych spotkań cd- Wyjazdy do Parku Trampolin Ostróda/Olsztyn

( fotorelacje)

Olsztyn

Ostróda

ZAKOŃCZENIE WAKACJI
Z SAMORZĄDOWYM OŚRODKIEM KULTURY
I BENE FIDE / EKOLOGICZNE KINO PLENEROWE

W dniu 21.08.2020r. w Janowcu Kościelnym, odbyło się zakończenie wakacji z SOK i BF.

Była to ostatnia – ósma stacja naszej wakacyjnej trasy, podczas której na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, tj. gry i zabawy poprowadzone przez SOK i BF, pokazy baniek mydlanych, dmuchane zjeżdżalnie, kiełbaski z grilla, świeże soki owocowe, lody i grochówka. Jedną z ulubionych zajęć dzieci podczas pikników były bitwy na balony wypełnione woda – nasz Klaun Rysiu wie już jak kończy się taka zabawa 😉 . Po udanym pikniku na dzieci i rodziców czekało „Ekologiczne Kino Plenerowe” pod chmurką, które dofinansowane zostało przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie w ramach projektu „Ekologia to jest wszystko – dbaj o swoje środowisko!”

W imieniu naszym oraz dzieciaków chcemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji naszych spotkań. Dziękujemy gminie Janowiec Kościelny, sołtysom, radnym, rodzicom, OSP Janowiec Kościelny oraz OSP Nowa Wieś Wielka za udostępnione wozy strażackie i pokazy wodne, Stowarzyszeniu Bene Fide , Panu Piotrowi Krupińskiemu za obsługę grilla podczas naszych spotkań oraz wszystkim, którzy byli razem z nami i wspierali nas .

Kolejna trasa po sołectwach już za rok.

Publikacja powyższych zdjęć ma na celu informowanie o działalności kulturalnej organizowanej przez Gminę Janowiec Kościelny / Wójta Gminy Janowiec Kościelny. W celu uzyskania szczegółowych informacji o przetwarzaniu danych osobowych prosimy skorzystać z tego linku