Spóźniona miłość, czyli wyznania starego belfra” to tytuł spektaklu Mariusza Marczyka, który w poniedziałek 9 marca mogliśmy obejrzeć w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Janowcu Kościelnym. W taki sposób świętowano Dzień Kobiet. Panie ( i nie tylko) mogły obejrzeć wzruszającą, a jednocześnie pełną humoru historię nauczyciela języka polskiego. Główny bohater przez całe życie pozostał wierny szkolnej miłości, lecz z powodu nieśmiałości nigdy nie wyznał uczuć pięknejHelenie.
Spektakl bardzo przypadł publiczności do gustu. Momentami rozśmieszał do łez. Bywały momenty gdy łzy były efektem wzruszenia.

Pan Mariusz Marczyk w latach ubiegłych prezentował w Janowcu Kościelnym sztukę pt. „Separacja” oraz „Zapiski amoralnego moralisty”.
Po udanej dawce doznań kulturalnych przyszedł czas na kulinaria i to w słodkim wydaniu. Zanim tort pokrojono Panowie Piotr Rakoczy-Wójt Gminy i Waldemar Pyracki – Kierownik Samorządowego Ośrodka Kultury złożyli Paniom najserdeczniejsze życzenia i wręczyli kwiaty.

SOK

Publikacja powyższych zdjęć ma na celu informowanie o działalności kulturalnej organizowanej przez Gminę Janowiec Kościelny / Wójta Gminy Janowiec Kościelny. W celu uzyskania szczegółowych informacji o przetwarzaniu danych osobowych prosimy skorzystać z tego linku