adopcja psów

Program gminny „200+” skierowany jest do osób fizycznych, które zaadoptują pieska z listy zamieszczonej poniżej. Każdy kto przyjmie pupila do swojego domu, otrzyma jednorazową rekompensatę części kosztów utrzymania psa. Kwota rekompensaty wynosi 200 zł.

Każdy piesek jest wysterylizowany, odrobaczony i posiada pełen komplet szczepień.

Więcej informacji na stronie schroniska  „Podaj Łapę” http://schronisko.dzialdowszczyzna.pl/

Osoba odpowiedzialna za realizację programu: Pani Joanna Antczak tel. 896262515

Pieski objęte gminnym programem:

adpomcja p[sa kaszmir

KASZMIR-samiec, owczarek niemiecki, duży, około 3 lat. Postawny, troszkę wycofany Kaszmir znalazł się u nas w schronisku. Dlaczego? Tego nie wiemy. Wiemy natomiast to, że jest bardzo kochanym pieskiem, który miał kiedyś domek i kochających go właścicieli. Kochających to może za dużo powiedziane bo gdyby było tak to Kaszmir nadal byłby w domu.

adpocja psa azor

AZOR- samiec,mieszaniec, mały, około 4lat. Jeśli ktoś chciałby psiaka, aby go bronił to Azor jest idealnym kandydatem na przyjaciela 🙂 Obszczeka wszystko i wszystkich aby bronić swojego 🙂 Potrzebuje jeszcze czasu aby zaufał człowiekowi.

adpocja psa baki

BAKI- samiec, mieszaniec,średni, około 4 lat. Baki jest troszkę nieufny do człowieka, lękliwy. Ale gdy już zapozna się z człowiekiem jest bardzo kochany i przyjazny. Troszkę ma problemy z chodzeniem na smyczy ale da się to wypracować.

adopcja psa olimp

 

OLIMP- samiec, mieszaniec, średni, około 5 lat. Kocha przebywać z człowiekiem na wybiegu czy też na spacerach. Jest bardzo sympatycznym pieskiem, który czeka aż ktoś go zabierze do swojego nowego domku. Bardzo łagodny i przyjazny.

adopcja psa bronuś

BRONUŚ- samiec, mieszaniec, duży, około 6lat. Łagodny i przyjazny psiak. Troszkę przestraszony ale wszystko da się wypracować, aby zaufał do końca człowiekowi. Osoby, które już zna czuje się w ich towarzystwie bardzo dobrze.

 

adopcja psa nejt

 

NEJT- około 3 lat. Włochata kulka melduje się do wspaniałej adopcji.Jest spokojnym i kochanym psiakiem, który potrzebuje dobrego domku.

adopcja psa dodo

DODO- około 4 lat.Czyż nie jest słodki ?? Troszeczkę przypomina owczarka niemieckiego na krótkich łapkach czyż nie Uśmiech od ucha do ucha Wesoły, przyjacielski i kochany psiak o imieniu Dodo szuka kochającego właściciela.

 

 

HURAGAN- około 4 lat. Bardzo wesoły psiak, kontaktowy. Ładnie chodzi na smyczy, ale potrzebuje trochę czasu, aby ładnie chodzić przy nodze. Czy ktoś zdecyduje się na jego adopcje?

adopcja psa dusia

Mała Dusia bardzo prosi o dom. Ma około 4 lat i jest przerażona schroniskową rzeczywistością. Zupełnie nie radzi sobie z sytuacją w jakiej się znalazła. Skulona, przestraszona, boi się wyjść z budy. Na wybiegu staje się z kolei przytulanką. Uwielbia głaskanie i przytulanie. Potrzebuje jednak chwili żeby przyzwyczaić się do nowej osoby. Nie ma problemu z wzięciem jej na ręce. Nie ma w niej jakiejkolwiek agresji – czy to wobec ludzi, czy wobec innych psów.Świetnie dogaduje się z suniami, z którymi mieszka obecnie w boksie. Może pochwalić się też wyjątkową urodą.
Bardzo prosimy o dom dla tej przestraszonej suni. Dusia nie da sobie rady w schronisku…
Jesteśmy przekonani, że odda Ci całe swoje serce jeśli tylko ją stąd zabierzesz.