Od 20 kwietnia br. wszystkie osoby uprawnione i zainteresowane szczepieniem przeciw COVID-19 w punkcie szczepień w PRZYCHODNI MEDICUS ZANIEWSKI BILSKI SPÓŁKA PARTNERSKA w Janowcu Kościelnym, będą mogły się zarejestrować poprzez wrzucenie danych osobowych spisanych na kartce do specjalnej urny.

Jak to zrobić?

Spisz swoje dane: Imię i Nazwisko, PESEL oraz numer telefonu komórkowego na kartkę i w zaklejonej kopercie (przepisy RODO) wrzucić do specjalnie przygotowanej urny znajdującej się na holu Urzędu Gminy. Dostarczone w ten sposób dane osób zainteresowanych szczepieniem zostaną odebrane przez pracownika punktu szczepień. Po rejestracji w systemie na przekazany numer telefonu wysłany zostanie sms z datą, godziną oraz miejscem wykonania szczepienia. Każda osoba szczepiona zobowiązana jest do wypełnienia przed szczepieniem “Kwestionariusza wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19”. Polecamy pobrać go i wypełnić wcześniej w domu, co pozwoli przyspieszyć procedurę szczepienia w przychodni.

Administratorem gromadzonych danych osobowych jest  PRZYCHODNIA MEDICUS ZANIEWSKI BILSKI SPÓŁKA PARTNERSKA w Janowcu Kościelnym.

Pobierz: kwestionariusz_wstępnego_wywiadu_przesiewowego_przed_szczepieniem_osoby_dorosłej_przeciw_covid-19

Urna COVID-19