W ramach realizowanego przez Samorządowy Ośrodek Kultury w Janowcu Kościelnym programu „Wakacje z SOK”, w dniu 11.08.2021 r.  w Powierzu odbył się Piknik Plenerowy.

Dzieci wraz z rodzicami aktywnie spędziły czas na świeżym powietrzu, chętnie biorąc udział w zorganizowanych przez animatorów konkurencjach.

Atrakcje zorganizowane przez SOK m.in. dmuchańce, pokaz baniek mydlanych i zabawy z chustą animacyjną wywołały uśmiechu na twarzach dzieci. Najmłodsi byli zachwyceni wizytą TROLLA POPPY.

Niezastąpieni Strażacy z OSP Szczepkowo Borowe zaprezentowali wyposażenie wozu strażackiego. Można było przywdziać strój strażaka, zasiąść za kierownicą wozu i przeprowadzić akcję reanimacyjną na fantomie.

Mieszkańcy sołectwa wraz z sołtysem zapewnili słodki poczęstunek, na pikniku nie zabrakło również grillowanych kiełbasek. Pracownicy SOK przygotowali zdrowe i bardzo lubiane przez dzieci oraz dorosłych owocowe koktajle.

Piknik upłynął w wesołej i serdecznej atmosferze pełnej radosnego śmiechu uczestników.

SOK

Publikacja powyższych zdjęć ma na celu informowanie o działalności kulturalnej organizowanej przez Gminę Janowiec Kościelny / Wójta Gminy Janowiec Kościelny. W celu uzyskania szczegółowych informacji o przetwarzaniu danych osobowych prosimy skorzystać z tego linku