Ruszyła akcja bezpłatnych szczepień przeciw grypie dla wszystkich osób pełnoletnich.
PRZYCHODNIA MEDICUS ZANIEWSKI BILSKI SPÓŁKA PARTNERSKA w Janowcu Kościelnym  realizuje bezpłatne szczepienia przeciw grypie.
Wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat, od 23 listopada będą mogły skorzystać z darmowych szczepień przeciw grypie. Wystarczy, że zgłoszą się do Przychodni Medicus w Janowcu Kościelnym.
Cały czas przyjmujemy również zapisy na szczepienie przeciw COVID-19.
Wszystkie osoby chętne mogą się zarejestrować na szczepienia za pośrednictwem nr telefonu do poradni (tel. 732 952 760)  lub mogą przyjść osobiście i pozostawić swoje dane osobowe (wystarczy imię i nazwisko, PESEL, telefon do kontaktu)
Zapraszamy również wszystkich mieszkańców gminy Janowiec Kościelny oraz gmin sąsiadujących do zapisywania się do naszej przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Wybór Przychodni Lekarza Rodzinnego jest dowolny, gdyż nie obowiązuje nas rejonizacja.
Jeśli chcesz zadeklarować się do naszej poradni POZ możesz to zrobić osobiście przychodząc do poradni wypełniając deklarację wyboru lub poprzez złożenie deklaracji wyboru w postaci elektronicznej za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta (nie wychodząc z domu!)
Aby prze-deklarować się do innej przychodni nie trzeba przenosić dokumentacji medycznej. Karta szczepień dziecka zostaje przesłana pocztą pomiędzy placówkami. Wystarczy w nowym miejscu wypełnić deklarację wyboru Takiej zmiany można dokonać bezpłatnie dwa razy do roku.
Link do Internetowego Konta pacjenta https://pacjent.gov.pl/
Przychodnia Medicus Zaniewski Bilski Spółka Partnerska Lekarzy
13-111 Janowiec Kościelny 149
tel: 732 952 760