Święty Mikołaj musi mieć wielu pomocników, bo jak inaczej wytłumaczyć, skąd wiedział o potrzebach najmłodszych zawodników Ludowego Klubu Sportowego „Orzeł”.
Prosili o nowe stroje i prośba została spełniona.
Z pewnością Mikołajowi podoba się propagowane już od trzech lat hasło „ Gmina Janowiec Kościelny strażnikiem zdrowego stylu życia”.
Mikołaj wie przecież, że sport to nie tylko rozwój fizyczny i psychiczny, ale także najtańsza forma zapobiegania wszelkim negatywnym zjawiskom współczesnego świata, w tym uzależnienie od telefonów komórkowych i Internetu.
W ogromnym worku , który Mikołaj przekazał, znalazły się koszulki z nadrukowanym hasłem „Żyję bez nałogów stawiam na sport”, getry, spodenki, bluzy i ochraniacze.
Pozostaje pytanie skąd Mikołaj zdobywa środki na takie zakupy. Wszystko się wyjaśniło, gdyż na dołączonej świątecznej kartce widniał napis:
„Dziękuję Panie Wójcie. Proszę w moim imieniu pozdrowić zawodników, trenerów oraz wszystkich tych, którzy propagują i upowszechniają sport”.

Publikacja powyższych zdjęć ma na celu informowanie o działalności kulturalnej organizowanej przez Gminę Janowiec Kościelny / Wójta Gminy Janowiec Kościelny. W celu uzyskania szczegółowych informacji o przetwarzaniu danych osobowych prosimy skorzystać z tego linku