Pani Janina Siudy-mieszkanka Napierk obchodziła 103 urodziny. O tej rocznicy pamiętała nie tylko najbliższa rodzina, ale także samorząd gminy. Był to wyjątkowy dzień, w którym zacnej Jubilatce składano serdeczne życzenia, kwiaty i upominki. Cieszy fakt, iż Pani Janina , mimo sędziwego wieku, jest nadal pogodną i uśmiechnięta osobą. Ma powód do radości, gdyż zdrowie nadal dopisuje, otoczona jest troską i miłością rodziny. Jej wnuczka Honorata przyjechała z odległego Śląska, aby osobiście  przygotować artystycznie udekorowany tort.       O tym, że tort był smakowity mogli się  przekonać przedstawiciele samorządu gminnego: Pani Marianna Malinowska –Przewodnicząca Rady Gminy Janowiec Kościelny oraz sołtys sołectwa Napierki Pan Bogdan Nazar.

Pani Przewodnicząca przekazała serdeczne życzenia w imieniu Rady Gminy oraz Wójta Gminy-Pana Piotra Rakoczego, który nie mógł uczestniczyć osobiście z uwagi na obowiązki służbowe. Przekazano również życzenia od przedstawicieli instytucji- w tym od dyrektora Środowiskowego Domu Samopomocy w Janowcu Kościelnym. Własnoręcznie wykonany przez podopiecznych ŚDS upominek to miły gest w kierunku zacnej Jubilatki.

Miła atmosfera tego spotkania z pewnością sprawiła radość Jubilatce. Świadomość, iż pamięta zarówno rodzina, jak  i lokalna społeczność to dowód uznania, szacunku i ludzkiej życzliwości Przekazane kwiaty, upominki i listy z życzeniami będą dla Pani Janiny symbolicznym dowodem okazywania jej sympatii i życzeń jeszcze długich lat w zdrowiu.

Pani Janino- do zobaczenia za rok, na kolejnych Pani urodzinach.

103 urodziny mieszkanki gminy Janowiec Kościelny

103 urodziny mieszkanki gminy Janowiec Kościelny

Publikacja powyższych zdjęć ma na celu informowanie o działalności kulturalnej organizowanej przez Gminę Janowiec Kościelny / Wójta Gminy Janowiec Kościelny. W celu uzyskania szczegółowych informacji o przetwarzaniu danych osobowych prosimy skorzystać z tego linku