Dnia 10 lipca 2022 r. po raz szósty odbył się Leśny Turniej Sportowy o Puchar Wójta Gminy Janowiec Kościelny.

W rozgrywkach piłkarskich wzięło udział 12 drużyn:

 1. FC Amatores
 2. UKR Mława
 3. Młode Orły
 4. Roxdaw i Tobstol
 5. Szemplino TEAM
 6. Nadleśnictwo Nidzica
 7. Młode Byczki
 8. Young Boys
 9. Polonia Jagarzewo
 10. FC po nalewce
 11. Ekipa z orlika
 12. TIGER TEAM

Zwyciężyła drużyna z Ukrainy UKR Mława, drugie miejsce zajął zespół Szemplino TEAM, na trzecim miejscu uplasowała się Polonia Jagarzewo. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Damian Płoski, najlepszym strzelcem został Hutnik Vitalii, a bramkarzem Kamyslev Jaroslav.

Rywalizacja na boisku to tylko jedna z wielu  atrakcji spotkania. W trakcie turnieju odbyło się rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego ” Za co kochamy nasze lasy”. Przyrodniczą wiedzę uczestników pozwolił zweryfikować Leśny Quiz z nagrodami. Natomiast osoby biorące udział w  Leśnym Biegu, za przebiegnięcie określonego dystansu otrzymały pamiątkowe medale.

Dla wszystkich biorących udział w wydarzeniu czekała grochówka, kiełbaski i karkówka z grilla. Niewątpliwą gratką była możliwość spróbowania wyrobów z dziczyzny. Dla ochłody serwowano zimne napoje, a na dzieci czekały  owocowe szaszłyki i słodkości.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację turnieju. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę naszego głównego partnera – Lasów Państwowych.

https://www.lasy.gov.pl

SOK

Publikacja powyższych zdjęć ma na celu informowanie o działalności kulturalnej organizowanej przez Gminę Janowiec Kościelny / Wójta Gminy Janowiec Kościelny. W celu uzyskania szczegółowych informacji o przetwarzaniu danych osobowych prosimy skorzystać z tego linku