Gminna Biblioteka Publiczna w Janowcu Kościelnym już po raz kolejny uczestniczy w ogólnopolskiej kampanii społecznej ” Mała książka – Wielki człowiek”
Akcja ma zachęcić uczniów do zaprzyjaźnienia się z książką już od najmłodszych lat, a rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem. W związku z tym udaliśmy się z wizytą do grup przedszkolnych i klas pierwszych Szkoły Podstawowej w Janowcu Kościelnym oraz Szkoły Podstawowej w Waśniewie Grabowie.
Każde dziecko w wieku od 3 do 6 lat, które założy kartę czytelnika w naszej bibliotece otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelnika a w niej : książkę “Pierwsze czytanki” oraz Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem min. jednej książki Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu 10 imienny dyplom i drobny upominek.
SOK

Publikacja powyższych zdjęć ma na celu informowanie o działalności kulturalnej organizowanej przez Gminę Janowiec Kościelny / Wójta Gminy Janowiec Kościelny. W celu uzyskania szczegółowych informacji o przetwarzaniu danych osobowych prosimy skorzystać z tego linku