Dziewczęta z SP Waśniewo-Grabowo zdobyły trzy medale.
W dniu 9 grudnia w Nidzicy odbyły się Wojewódzkie Zawody w Wielobojach Sprawnościowych dla dzieci - 2021. Bardzo dobrze spisały się dziewczęta z SP Waśniewa-Grabowa, które zdobyły trzy pierwsze miejsca. Wielobój składał się z [...]



































